Loading...

Hakkımızda

“Sizlere ücretsiz bir eğitim sunan Sihirli Kampüs her geçen gün gelişmekte olup deneyimli editörleriyle bizlere güç katmaktadır .”

Eğitimin Yaşı Yoktur

Biz Kimiz?

İlk öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Açtığımız bu internet sitesinde eğitimin ne kadar önemli olduğunu sizlere irdelemek için açtık.Hayatımızın neredeyse %60-%70 gibi kısmı eğitimimizi oluşturuyor. Dikkat ettiyseniz gelişmiş ülkelerde eğitim hat safhada iken eğitimin olmadığı yerlere bakın bi de gelişmemiş ülkeleri kastettim. Arkadaşlar bu iki ülkeleri kıyaslayın bakalım. Sonuç ne çıkıyor. Düşüncelerinizi anlıyor gibiyim. Evet gelişmiş ülkelerde her şey var her şey olanaklı bu yüzden eğitim gerekli. Biraz da parayı seven arkadaşlar için konuşalım. Arkadaşlar şimdi hepiniz parayı kim sevmez ki diyecek ama parayı ben sevmem misal. Ama şunu da unutmayalım ki para olmazsa hayatımız da istediklerimiz yani hayallerimiz olmaz peki ya kim hayallerinin olmasını istemez ? Hiç kimse. Bu yüzden hayallerimiz için de eğitim şart. Parayı seven arkadaşlar için konuşuyorum para için de eğitim şart. Eğitim için örnekleri çoğaltabiliriz. Evet arkadaşlar şimdi böyle küçük bir giriş yapalım. Şimdi hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sitemize giriş yapın. Gelin hayallerinizi gerçekleştirmek de bizim de katkımız olsun. Bizden ayrılmayın.

Ne Yapıyoruz? Neyi Hedefliyoruz?

Merhaba dostlar bence hayallerini gerçekleştirmek için hazır olman lazım. Çok bekledik çok oyalandık. Evet arkadaşlar rakibimiz zaman. Zamanla yarışıyoruz. Zaman bizi çok oyaladı. Evet oyalamış olabilir ama unutma ki maç 90 dk. Daha hiç bir şey bitmedi. Şimdi hayallerimizi gerçekleştirmek için 3 şeye ihtiyacımız var.
1-) Düzenli yani belli bir programda ders çalışmak
2-) Özgüven
3-) Eğitimin asla ama asla aksatmamak.
Bu üç şey Allah'ın izniyle seni hayallerine ulaştıracak. İşte biz bunun için burdayız.

SİHİRLİ KAMPÜS